Žinios Discovery
/ Knowledge Discovery >> Žinios Discovery >> Auto >> Auto lenktynės >> NASCAR >> kita NASCAR >>

Richard Petty Petty

Richard
Richard Petty

Per antrą savaitę 1967 birželio Richard Petty laimėjo 10 iš 24 NASCAR Grand National lenktynėse. Sezonas buvo pusė vėl ir Petty buvo siautėti, tačiau jis buvo gale winless antrakursis vairuotojo James Hylton taškuose įskaitoje. Tokia yra procedūra, siekiant nustatyti NASCAR čempionas - kompetencija yra ne visada tinkamai atlyginta

A birželio 18 lenktynėse Rockingham pergalės Smulki prisijungęs savo 11-ąjį pergalę šį sezoną, bet dar svarbiau, ką jis turėjo. Galiausiai griebė NASCAR Grand National taškų skirtumu. &Quot; Princas Randleman " (NC) nebūtų grasinama tituliniame vytis vėl lengvai filmuoti didžioji triumfą ir stelažai iki jo antroji iš septynių NASCAR čempionatuose.

Smulki atlašus šilumą dar didesnį antroje pusėje 1967 sezono , Baigiamajame 24 rasių, Plymouth vairavimo Smulki laimėjo 17 kartų, suteikiant jam 27 pergalių 48 pradžia - per 0,563 vatinas vidurkio. Jis laimėjo čempionatą 6028 taškų nei Hylton, kuris parlayed nuoseklumą baigti sekundę.

precedento paleisti sėkmės, Petty laimėjo 10 lenktynes ​​iš eilės, proto-neįtikėtinas pasiekimas, kad, greičiausiai, bus likti NASCAR rekordų knygą amžinai , Undefeated styginių truko nuo rugpjūčio ir spalio.

Smulki atnešė save ir NASCAR akcijų automobilių lenktynių nuo mažų dviejų punktas istorijų ties sporto skyriuje prie priekinio puslapio antraštes nugaros. Jo pavadinimą, jo šypsena, jo manierų, ir jo vairuotojo įrašas dėjo visas sporto puslapio skaitytojas žemiau Mason-Dixon linija atkreipti dėmesį į Pietų markės autosporto. Visi buvo kalbėti ir rašyti apie Richard Petty. Iš tiesų, vienas Karolina dienraštis pranešė, kad Smulki baigė antras 100 mylių NASCAR Grand National lenktynėse Maryville, Tenn., Be pažymėdamas, kad Dikas Hutcherson laimėjo įvykį

Smulkios pasiekimai uždirbo rašyti-up į Newsweek žurnalas, pirmą kartą nacionalinis savaitinis skirta straipsnį į akcijų automobilio vairuotojas. Jis taip pat buvo pasirodžiusi "Sports Illustrated, žurnalo" Life "ir" True Žurnalas vyrams. " Richardas Petty prezidentui " bamperio lipdukai ir atvartas mygtukai ėmė atsirasti per 1967 sezono

Kaip Petty žvaigždė švietė šviesiau, kai kurios žiniasklaidos priemonės prisijungę pradėjau potshots į naują ". King " Pradinės automobilių lenktynėms. Jie sakė, kad jis nebuvo vertas žiniasklaidos dėmesio. Vienas reporteris nuėjo taip toli, kad pasakyti Petty buvo snobas, kuris nerūpėjo jo gerbėjų ir