Žinios Discovery
/ Knowledge Discovery >> Žinios Discovery >> Auto >> Auto lenktynės >> NASCAR >> kita NASCAR >>

Džo Weatherly

Joe Weatherly
Naršyti straipsnį Džo Džo Weatherly Weatherly

iš vyrų, kurie laimėjo NASCAR Didžiąją Nacionalinę čempionatą, mažai, jei bet buvo ryžtingesni nei Joe Weatherly. Trumpas storas Norfolk, VA. Leadfoot pavyko nieko jis bandė, ant dviejų ratų ar keturi.

Weatherly anketa indoktrinacijos į greičio sporto atėjo motociklų lenktynėms. Tapęs vienu sportas geriausių lenktynininkų, laimėjo Amerikos Motociklų asociacijos čempionatą du kartus, jis pažvelgė į akcijų automobilius savo pragyvenimui. " Man patinka ką nors tarp mano galvos ir žemės, kai aš avarijos, " jis pagrįstas.

Weatherly buvo NASCAR Modifikuotas čempionas 1953 metais ir praleido daug '50s vairavimo Souped up kupė per bullrings. Jis dabbled yra vienas iš NASCAR Didžiosios Nacionalinės konkurencijos tiek, o užsidirbti pragyvenimui lenktynių Modifieds. Jo pirmasis NASCAR Grand National pradžia buvo labai Junie Donlavey priklausanti Hudson į '52 Pietų 500. Weatherly gatavo 16 kurį 66.
srityje

NASCAR Vaizdo galerija

Nuo to laimingas pradžioje Weatherly netrukus buvo tapti viena iš craftiest vairuotojų NASCAR. Kaip jis tapo poliruoti specialistas, jis taip pat tapo aukščiausio rango vairuotojas NASCAR Kabrioletas padalijimo, laimėjo keliolika rasių ir apdailos penketuke punktuose trejus metus iš eilės. Kai ragtop padalinys sulankstytas, Weatherly padarė visą laiką pereiti prie išmušimas NASCAR Grand piliečiams.

1961 m 5'7 ", 140-svaras ryšulį energijos užsikabinęs su komandos savininkas Bud Moore. Naujasis įrenginys nukentėjo žingsnį iš karto jų Pontiac, laimėjo savo pirmąjį startą Daytona anketa 100 mylių kvalifikacinio lenktynėse. Weatherly laimėjo devynis lenktynių sutrumpinta 25 lenktynių tvarkaraštį ir baigė nuostabi ketvirtas galutinių taškų įskaitoje.

"62, Moore buvo pasirengusi paleisti visą tvarkaraštį. Vėlgi, Weatherly laimėjo devynis rasių ir pabėgau su nacionalinio vairuotojo čempionate savo pirmojo mėginimo.

"General Motors" skaldyti savo lenktyninį biudžetą 1963 metais Moore buvo priversta sumažinti savo tvarkaraštį ir nesilaikysite 100-milers nuo trumpas trasos sutelkti dėmesį į didelių pinigų Superspeedway renginiuose. Be trumpą takelius važinėti, smėlinis Weatherly improvizavo. Jis praleido valandas telefonu bando išsirikiuoti važiuoti, kalbėti Atgalinės žymekliai iš savo automobilius, kad jis galėtų važiuoti kiekis