Žinios Discovery
/ Knowledge Discovery >> Žinios Discovery >> Auto >> Auto lenktynės >> NASCAR >> kita NASCAR >>

Jeffas Gordonas Gordon

Jeff
Jeff Gordon

Iki to laiko Jeffrey Michaelas Gordonas buvo 10 metai, jis jau laimėjo du nacionalinius čempionatus. Atsižvelgdama lenktyniavo kvartalas Midgets nuo penkerių metų amžiaus, Gordon udręczone iš pavadinimų pora 1979 ir "81, Pēršana konkurenciją sena kaip 17 Iki tol jis buvo pakankamai senas vairuoti dėl viešųjų gatvių Gordonas pasiekti keturis čempionatus Go-Karts ir laimėjo lenktynes ​​per All Star grandinė Čempionų Sprint Car serijos

". Kai man buvo penkeri metai, " atsispindi Gordonas, kuris gimė Vallejo, Kalifornija, ". ji buvo tiesiog kažkas mano tėtis padarė laikyti mane iš mano mamos taip ir man kažką daryti artimiausioje mūsų namuose srityje. Daugumai iš mano gyvenimo, Racing, ką mes padarėme for fun savaitgaliais ".

NASCAR Vaizdo galerija

lipti į lenktynių didžiausių pirmenybių buvo planuota patėvio John Bickford. Kai Gordonas buvo 15, Bickford persikėlė į Indianapolis priemiesčius Pittsboro šeimą todėl Jaunas vairuotojas galėtų gauti daugiau patirties atviro vairas sportinis. Gordonas padarė tiesioginį poveikį Sprint Cars pastatytas Bickford.

16 metų, jis tapo jauniausiu gavėjas Jungtinių Valstijų Auto Club konkurento licenciją. 1989 Gordon laimėjo lenktynes ​​per tris USAC atviro ratų padalinių, baigė vidurinę mokyklą su B vidurkį, ir tapo dieninio lenktynininkas.

1990, bent 19 metų Gordonas laimėjo devynis 21 prasideda USAC anketa patikima Midget skyriaus ir tapo jo jauniausias čempionas. Jis taip pat dabbled Pasaulis Outlaws Sprint Car konkurencijos, tautos pirmaujančių organizavimo nemokamų Wheeling įsibėgėja. Iki '91 Gordonas laimėjo USAC Silver Crown titulą laimėjo svarbius įvykius Phoenix ir tuo Indianapolis "vieno mylių dirt track.

Baigęs kursą Buck Baker Vairavimo mokyklos už vertybinių automobilių Gordon nusileido važinėti su Bill Daviso NASCAR Busch Series komanda. " Mano dėmesys ateičiai yra NASCAR lenktynių, " Gordonas sakė tuo metu. " Aš sandelyje automobilių pasilikti. Man, NASCAR lenktynių užima didžiausią pažadą ir potencialą ".

Gordonas padarė didžiąją dalį savo galimybių. Jis laimėjo tris NASCAR Busch Series Superspeedway renginius 1992 metais, perimta 11 polius ir baigė ketvirtas galutinių taškų įskaitoje. Gordon įgūdis Didelės spartos Superspeedway lenktynėse pateko į NASCAR Winston Cup komandos savininkas Rick Hendrikas, kuris greitai pasirašytas jį į Daugiametis sutarties akis.