Žinios Discovery
/ Knowledge Discovery >> Žinios Discovery >> pramoga >> sporto >> golfas >>

Sam Snead

enedžeris - niekada pavargęs susijusios tą istoriją. Jis atkreipė dėmesį į grandinės ir nustatė Snead kaip naivus kalnų berniukas natūra. Jis dirbo, daugiausia dėl Snead tapo viena iš didžiausių žaidėjų žaidimo istorijoje.

Snead laimėjo keturis kartus, 1937 ir kitais metais jis laimėjo aštuonis renginius ant grandinės, rekordinę sumą, kuri būtų negali būti papildyta iki 1945. Be "37, jis buvo Snead taip pat laimėti US Open. Jis nušautas finalinio etapo 71 metu Oakland Hills CK, bet vėlai skubėti Ralph Guldahl (69) įdėti Snead antroji dviejų smūgių. Tai buvo Snead karjeros ilgio nusivylimas nacionalinio čempionato pradžia

Jis turėtų laimėti oficialaus 81 turnyrus dėl PGA Tour, įskaitant tris Masters ir trijų PGA čempionatas -. Plius viena British Open - tačiau jis niekada laimėti US Open. Jis galėjo keletą kartų, įskaitant playoff nuostolių Lew Worsham 1947 m

Sakoma, kad Snead prarado savo nervų ir geidžiamiausių Čempionatui 1939 imantis 8 paskutinę skylę, kai 5 (PAR) būtų atnešė jam pergalę.

Kai kurie taip pat rodo, kad dėl Snead niekada laimėjo US Open, jis nebuvo baigtas čempionas, kad jo arka varžovų, keturis kartus "US Open" nugalėtojas Benas Hogan, buvo , Ir dar, per tris kartus Snead buvo į atkrintamosiose varžybose galva į galvą prieš Hogan - įskaitant vieną kartą Masters -. Jis laimėjo kaskart

Iš daugelio komentarus Snead taptų paklaustas apie jo "US Open" įrašas, labiausiai aštrus buvo: " Kai jie sako, kad aš negalėjau laimėti didelis vienas, prašau: Ką jūs vadinate visus tuos kitus? Kas didelis, o kas mažas "?

Iš tiesų, Snead Septyni triumfas šiuolaikinėse didžiųjų yra skaičius pralenkė tik penkias kitų golfistów. 1946, jis įrodė, kad jis galėtų laimėti turnyrus granddaddy, britų Open dėl gražiausios žinoma, St. Andrews. Jis nugalėjo atlikti išsamų keturių smūgių.

Dėl savo neįtikėtinai ilgaamžiškumo kaip pirmos klasės golfas, Snead buvo pirmame aukšte, ir labai veiksnys, kūrimo ir augimo vyresnysis PGA Tour.

Per pirmuosius Legends Golf atveju, turnyras, kad kilo vyresniajai grandinės, Snead - per nacionalinę televiziją - įdėkite nuo Birdie golfo ekrane galutinį devynerių jam atnešti ir jo partneris, Gardner Dickinson, labai populiarus ir įdomu, užpildytas pergalė.

Tuo 66 metų, o dabar pagaliau pasitraukė iš PGA Tour golfo, Snead anketa sūpynės buvo kaip riebi, kaip niekada, nes jis outdrove ir outplayed du golfistów 17 metų jo jaunesnysis - Petras Thomson