Žinios Discovery
/ Knowledge Discovery >> Žinios Discovery >> pramoga >> sporto >> golfas >>

Kathy Whitworth

Nancy Lopez egzotiška pasireiškimas buvo. Jis buvo teisus žemyn viduryje, kur yra Whitworth grojo didžiąją savo golfo. Whitworth sūpynės vyksta labai gerai.

1963 m Whitworth laimėjo aštuonis turnyrus. Ji turėjo ramų '64, tik vieną pergalę, tačiau 1965 metais ji laimėjo aštuonis kartus, įskaitant ir jos pirmasis stambus, The Titleholders čempionatas, kuriame ji vėl laimėjo kitąmet.

1967, ji laimėjo aštuoni Renginiai įskaitant du kelių didžiųjų - LPGA čempionatas ir Vakarų atviras. Ji buvo ilgos ir geros konstrukcijos, bet po jos 1973 sezono, kai ji laimėjo septynis kartus, fizinis ir emocinis padermės žaisti tokio aukšto lygio dešimtmetį padarė imtis savo rinkliava.

Ji netgi turėjo sąvoka pakuoti jį. Bet tai buvo tik sąvoka, ji nebuvo Whitworth, ir ji grįžo laimėti vėl ir vėl. Iš viso iškovojo 88 LPGA renginius, kuris yra visų laikų rekordas tarp vyrų ir moterų.

Tai įdomu sutapimas, kad kaip Sam Snead ant vyriškų pusėje laimėjo daugiau turnyrus nei bet kitų jo lytis (81 pareigūnai plius British Open "), bet niekada laimėjo US Open, todėl buvo su Kathy Whitworth, kuris niekada negalėjo imtis mus Moterų Atidaryti. Ir tik kaip Snead atveju, trūkstama pagrindinis jos įrašo nėra išvis sumažinti Whitworth karjerą.

Dar daugiau, ji turėtų būti įtraukta, kad nors kaupti savo konkurencinį įrašą, Whitworth vyko vienu ar kitu metu kas LPGA administracinės įstaigos bent kartą - iš iždininkas iki trijų laiko prezidentas - a. laiko ir energijos reikalaujantis darbas, kad Snead ir kiti didžiūnai niekada neturėjo prisiimti

Whitworth prisijungė prie LPGA jungimas dienas, kai ji buvo paleisti patys žaidėjai, su kiekvienas pitching suvilioti rėmėjų, organizuoti renginius, o kai kuriais atvejais netgi sumažinti skyles. Ir dar, o atlikti savo įvairių organizacinių pareigas, ji buvo pirmaujanti pinigus nugalėtojas aštuonis kartus ir laimėjo Vare Trophy (žemos insulto vidurkis) septynis kartus.

Nors jos laimėti piniginės buvo ne mažiau kaip $ 800, Whitworth laimėjo tiek daug, kad ji tapo pirmąja moterimi pasiekti $ 1 milijoną karjeros prizų